Glenfiddich 15-ročná 40% 0,7l

Glenfiddich 15-ročná 40% 0,7l

39,90 €
S DPH
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%
Whisky Škótska whisky
Značka: Glenfiddich
6 KS
Zdieľať
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

38.70 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

38.30 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

37.91 € /
Vybrať
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

38.70 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

38.30 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

37.91 € /
Vybrať

15-ročná verzia Glenfiddichu vystupuje z radu ostatných Glenfiddichov vďaka svojej unikátnej metóde dozrievania Solera Vat. Táto technológia predstavuje spojenie a zaguľatenie rozdielnych, už predtým starených 15-ročných whisky ďalším zretím vo veľkom dubovom sude. Všetká whisky použitá na výrobu Glenfiddichu Solera Reserve zrela buď v sudoch po sherry, ktorým vďačí za zlatočervenú farbu, alebo v nových dubových sudoch. Výsledkom je sladká vanilkovo-medová aróma ktorá sa na jazyku rozvíja do miernej škoricovo-zázvorovej korenistosti s karamelovou sladkosťou. Záver prináša kombináciu ovocnosti, sladkosti a suchosti v krásnej symbióze. Sud z ktorého sa plnia fľaše touto whisky nikdy nevyschne – najviac z neho odlejú polovicu ktorú znova doplnia už starenými whisky.

Glenfiddich
6 položky
  • Objem 0,7l<
  • Obsah alkoholu 40%<
Náš tip

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea broskyňa, originá, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť druhej séria Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, originál. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Vďaka perfektnej fľaši, kartóniku a názvu poslúži ako perfektný darček.

Frndžalica Pacha Matrtaja zhmotňuje Slovenskú filmovú klasiku. Táto frndžalica síce nebude po...

0 review

Osviežujúci s vodou, perfektný v koktejle.

Jozefov medovo-bylinkový sirup je naozaj zaujímavý. Po medovo-sladkastom začiatku príde na rad horkastý koreň horca, ktorý chuť...

0 review

Dokáže vytvoriť perfektné drinky, alebo len tak osviežiť.

Toto je perfektný zimný Frankyho sirup - ktorý osloví najmä vďaka jeho vanilkovo-klinčekovému základu, ktorý...

0 review

Celá prvá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, original, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Celá druhá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea mliečny, acai&arónia, ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako...

0 review
Žiadne produkty v košíku