CÎROC 40% 0,7l

CÎROC 40% 0,7l

27,50 €
S DPH
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%
Vodka Čistá vodka
Značka: CÎROC
Dostupnosť: Posledné kusy v sklade
2 KS
Zdieľať
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

27.23 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

26.95 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

26.68 € /
Vybrať
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

27.23 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

26.95 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

26.68 € /
Vybrať

Už ste niekedy ochutnali vodku vyrobenú z hrozna?

Vcelku unikátna vodka CÎROC sa vyrába vo Francúzsku. Od ostatných vodiek sa odlišuje základnou surovinou  na výrobu. Zatiaľ čo ostatné vodky využívajú kukuricu, ryžu, pšenicu či zemiaky, CÎROC sa vyrába z hrozna, presnejšie z odrody Ugni a Mauzac Blanc. Najprv sú dve rôzne odrody hrozna destilované oddelene, odroda Ugni blanc v oceľových tankoch, Mauzac blanc používa klasickejšie medené tanky. Destilujú sa na vysokých 96,5 a 93,5% alkoholu, potom sa zmiešajú v pomere 95% Ugni blanc a 5% Mauzac blanc a destilujú sa posledný krát tradičným štýlom Armagnac, za využitia medených tankov. To vo výsledku prináša superjemnú vodku, ktorá prekvapí aj konzumentov klasických vodiek.

CÎROC
2 položky
  • Objem 0,7l<
  • Obsah alkoholu 40%<
Náš tip

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea broskyňa, originá, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť druhej séria Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, originál. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Vďaka perfektnej fľaši, kartóniku a názvu poslúži ako perfektný darček.

Frndžalica Pacha Matrtaja zhmotňuje Slovenskú filmovú klasiku. Táto frndžalica síce nebude po...

0 review

Osviežujúci s vodou, perfektný v koktejle.

Jozefov medovo-bylinkový sirup je naozaj zaujímavý. Po medovo-sladkastom začiatku príde na rad horkastý koreň horca, ktorý chuť...

0 review

Dokáže vytvoriť perfektné drinky, alebo len tak osviežiť.

Toto je perfektný zimný Frankyho sirup - ktorý osloví najmä vďaka jeho vanilkovo-klinčekovému základu, ktorý...

0 review

Celá prvá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, original, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Celá druhá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea mliečny, acai&arónia, ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako...

0 review
Žiadne produkty v košíku