Abuelo 7-ročný 40% 0,7l + Krabica

Abuelo 7-ročný 40% 0,7l + Krabica

21,50 €
S DPH
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%
Rum Tmavý rum
Značka: Abuelo
28 KS
Zdieľať
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

21.07 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

20.86 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

20.64 € /
Vybrať
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

21.07 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

20.86 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

20.64 € /
Vybrať
7-ročné Abuelo je plodom vášne vyrábať ten najlepší rum. Je vyrábaný z melasy, ktorú si v Abuele sami vypestujú, skvasia a následne vydestilujú. Rum sa necháva dozrieť v malých sudoch z bieleho duba a spolu s odbornou starostlivosťou „starne“ do krásy. Tropické podnebie pomáha rozvíjať jeho jemnú arómu a špecifickú chuť. Rum Abuelo je vyrábaný s vedomosťami a skúsenosťami získanými z dlhoročnej tradície rodiny Varela, ktorá tento rum vyrába. Jeho charakter, komplexnosť a jemnosť dávajú pocit zadosťučinenia aj tým náročnejším znalcom s vycibrenou chuťou. Rumy Abuelo majú svoje vlastné čaro, ktoré osloví každého kto ho ochutná.
Abuelo
28 položky
  • Objem 0,7l<
  • Obsah alkoholu 40%<
Náš tip

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea broskyňa, originá, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť druhej séria Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, originál. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Vďaka perfektnej fľaši, kartóniku a názvu poslúži ako perfektný darček.

Frndžalica Pacha Matrtaja zhmotňuje Slovenskú filmovú klasiku. Táto frndžalica síce nebude po...

0 review

Osviežujúci s vodou, perfektný v koktejle.

Jozefov medovo-bylinkový sirup je naozaj zaujímavý. Po medovo-sladkastom začiatku príde na rad horkastý koreň horca, ktorý chuť...

0 review

Dokáže vytvoriť perfektné drinky, alebo len tak osviežiť.

Toto je perfektný zimný Frankyho sirup - ktorý osloví najmä vďaka jeho vanilkovo-klinčekovému základu, ktorý...

0 review

Celá prvá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, original, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Celá druhá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea mliečny, acai&arónia, ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako...

0 review
Žiadne produkty v košíku