Don Papa 7-ročný 40% 0,7l

Don Papa 7-ročný 40% 0,7l

34,50 €
S DPH
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%
Rum Tmavý rum
Značka: Don Papa
6 KS
Zdieľať
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

33.81 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

33.47 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

33.12 € /
Vybrať
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

33.81 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

33.47 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

33.12 € /
Vybrať

Momentálne enormne obľúbený rum s jemnou vanilkou chuťou.

Don Papa je rum pochádzajúci z Filipín, presnejšie z ostrova Negros. Ten poskytuje ideálnu klímu na pestovanie cukrovej trstiny a vďaka pohoriu Canlaon Mountain(má až 2465mnm) ktoré sa na tomto ostrove nachádza, je perfektným miestom na starenie rumu. Vlastnú melasu nechávajú fermentovať a následne pomocou kontinuálnej destilácie vytvoria mladý, ešte biely rum Don Papa, ktorý putuje na ďalších 7 rokov do ex-bourbonových sudov. Tie ešte pred plnením ochutili, opiekli a jemne spálili. Neskôr už starené rumy zmiešavajú pre zachovanie stálej a unikátnej chuti a ešte pred plnením do fliaš prebehne filtrácia cez drevené uhlie. Konečný produkt je svetlo-jantárový rum s ovocnou vôňou a chuťou so stopami vanilky, medu a kandizovaného ovocia.

Don Papa
6 položky
  • Objem 0,7l<
  • Obsah alkoholu 40%<
Náš tip

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea broskyňa, originá, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť druhej séria Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, originál. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Vďaka perfektnej fľaši, kartóniku a názvu poslúži ako perfektný darček.

Frndžalica Pacha Matrtaja zhmotňuje Slovenskú filmovú klasiku. Táto frndžalica síce nebude po...

0 review

Osviežujúci s vodou, perfektný v koktejle.

Jozefov medovo-bylinkový sirup je naozaj zaujímavý. Po medovo-sladkastom začiatku príde na rad horkastý koreň horca, ktorý chuť...

0 review

Dokáže vytvoriť perfektné drinky, alebo len tak osviežiť.

Toto je perfektný zimný Frankyho sirup - ktorý osloví najmä vďaka jeho vanilkovo-klinčekovému základu, ktorý...

0 review

Celá prvá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, original, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Celá druhá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea mliečny, acai&arónia, ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako...

0 review
Žiadne produkty v košíku