Bacardi Oakheart 35% 0,7l

Bacardi Oakheart 35% 0,7l

11,90 €
S DPH
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 35%
Rum Korenený rum
Značka: Bacardi
4 KS
Zdieľať
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

11.78 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

11.66 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

11.54 € /
Vybrať
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

11.78 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

11.66 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

11.54 € /
Vybrať
Korenený Oakheart najlepšie vynikne v kombinácií s kolovými nápojmi. Bacardi Oakheart predstavuje korenistú verziu rumu Bacardi. Vyrába sa z trstinového rumu, ktorý sa starí najmenej jeden rok v silne vypálených dubových sudoch, vďaka čomu získava jemnú dymovitosť. Po starení nastáva čas na filtráciu, tá prebieha cez filtre z dreveného uhlia. Pre vytvorenie klasického "Oakhearta" mu už chýba iba pridanie tajnej zmesy korenín, ktoré vytvoria korenený rum s nádychom ovocia a krémovou chuťou so stopami medu a javorového dreva. Záver prináša jemnú peprovú korenistosť.
Bacardi
4 položky
  • Objem 0,7l<
  • Obsah alkoholu 35%<
Náš tip

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea broskyňa, originá, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť druhej séria Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, originál. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Vďaka perfektnej fľaši, kartóniku a názvu poslúži ako perfektný darček.

Frndžalica Pacha Matrtaja zhmotňuje Slovenskú filmovú klasiku. Táto frndžalica síce nebude po...

0 review

Osviežujúci s vodou, perfektný v koktejle.

Jozefov medovo-bylinkový sirup je naozaj zaujímavý. Po medovo-sladkastom začiatku príde na rad horkastý koreň horca, ktorý chuť...

0 review

Dokáže vytvoriť perfektné drinky, alebo len tak osviežiť.

Toto je perfektný zimný Frankyho sirup - ktorý osloví najmä vďaka jeho vanilkovo-klinčekovému základu, ktorý...

0 review

Celá prvá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, original, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Celá druhá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea mliečny, acai&arónia, ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako...

0 review
Žiadne produkty v košíku