Abuelo 12-ročný 40% 0,7l

Abuelo 12-ročný 40% 0,7l

31,90 €
S DPH
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%
Rum Tmavý rum
Značka: Abuelo
5 KS
Zdieľať
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

30.94 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

30.62 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

30.31 € /
Vybrať
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

30.94 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

30.62 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

30.31 € /
Vybrať

Cukrová trstina použitá na výrobu rumov Abuelo pochádza výhradne z vlastných plantáži. Takto môžu v Abuele tvoriť tie najkvalitnejšie rumy ktoré majú svojich skalných fanúšikov po celom svete. 12-ročný rum Abuelo predstavuje superjemný tmavý rum vyrábaný z panenského trstinového cukru. Zreje v tých najlepších sudoch z bieleho dreva, čo v spojení s dlhým 12-ročným zretím v tropickom pásme vytvára nezabudnuteľnú arómu plnú karamelu s tónmi sladkého drievka. Za svoju chuť sa nemusí hanbiť ani pred tým najskúsenejším expertom - je predsa veľmi vyvážená a jemná, s neustále prítomnou sladkosťou.

Abuelo
5 položky
  • Objem 0,7l<
  • Obsah alkoholu 40%<
Náš tip

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea broskyňa, originá, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť druhej séria Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, originál. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Vďaka perfektnej fľaši, kartóniku a názvu poslúži ako perfektný darček.

Frndžalica Pacha Matrtaja zhmotňuje Slovenskú filmovú klasiku. Táto frndžalica síce nebude po...

0 review

Osviežujúci s vodou, perfektný v koktejle.

Jozefov medovo-bylinkový sirup je naozaj zaujímavý. Po medovo-sladkastom začiatku príde na rad horkastý koreň horca, ktorý chuť...

0 review

Dokáže vytvoriť perfektné drinky, alebo len tak osviežiť.

Toto je perfektný zimný Frankyho sirup - ktorý osloví najmä vďaka jeho vanilkovo-klinčekovému základu, ktorý...

0 review

Celá prvá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, original, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Celá druhá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea mliečny, acai&arónia, ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako...

0 review
Žiadne produkty v košíku