Diplomático Reserva Exclusiva 40% 0,7l

Diplomático Reserva Exclusiva 40% 0,7l

29,90 €
S DPH
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%
Rum Tmavý rum
Značka: Diplomático
11 KS
Zdieľať
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

29.30 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

29.00 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

28.70 € /
Vybrať
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

29.30 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

29.00 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

28.70 € /
Vybrať

Držiteľ ocenenia Best of Category v kategórií rumov zrejúcich 9 až 15 rokov z roku 2008. Jednotkou medzi Slovákmi zostal dodnes.

Diplomático Reserva Exclusiva predstavuje elegantný a komplexný rum vhodný na popíjanie počas dlhých večerov. Tento rum je vyrobený z tej najlepšej prvostupňovej melasy, zatiaľčo destilácia prebieha v medených destilačných prístrojoch. Starenie prežíva systémom solera, kedy sa zmiešavajú mladšie a staršie rumy pre vytvorenie celistvého produktu. Čo sa týka rumov z tohto mixu, majú najviac 12 rokov. Po prvom nádychu ucítite komplexnú vôňu skombinovanú z javorového sirupu, pomarančovej šupky, hnedého cukru a sladkého drievka, ktorej sekunduje sladká ovocná chuť.

Diplomático
11 položky
  • Objem 0,7l<
  • Obsah alkoholu 40%<
Náš tip

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea broskyňa, originá, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť druhej séria Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, originál. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Vďaka perfektnej fľaši, kartóniku a názvu poslúži ako perfektný darček.

Frndžalica Pacha Matrtaja zhmotňuje Slovenskú filmovú klasiku. Táto frndžalica síce nebude po...

0 review

Osviežujúci s vodou, perfektný v koktejle.

Jozefov medovo-bylinkový sirup je naozaj zaujímavý. Po medovo-sladkastom začiatku príde na rad horkastý koreň horca, ktorý chuť...

0 review

Dokáže vytvoriť perfektné drinky, alebo len tak osviežiť.

Toto je perfektný zimný Frankyho sirup - ktorý osloví najmä vďaka jeho vanilkovo-klinčekovému základu, ktorý...

0 review

Celá prvá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, original, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Celá druhá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea mliečny, acai&arónia, ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako...

0 review
Žiadne produkty v košíku