Fentimans Tonic Water 200ml

Fentimans Tonic Water 200ml

1,49 €
S DPH
Objem: 0,2l
Nealko
Značka: Fentimans
Dostupnosť: Vypredané
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

1.45 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

1.43 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

1.42 € /
Vybrať
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

1.45 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

1.43 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

1.42 € /
Vybrať
Tonik od výrobcu Fentiman´s je celkom iný ako tie ostatné - tento je vyrobený iba z čisto prírodných ingrediencií. Jeho výroba začína naliatím obilného základu do veľkých kadí, do ktorých sa následne pridáva podrvená kôra chininovníka, citrónová tráva a trstinový cukor. V týchto kadiach sa celý nápoj luhuje, aby sa postupne uvolnili všetky chute a arómy. Po ukončení tohto procesu nasleduje pasterizácia a osycovanie bublinkami. Výsledkom je svieži, ostrý a hlavne chutný tonik, ktorého chuť sa s tými masovo vyrábanými nedá ani len porovnávať.
Fentimans
  • Objem 0,2l<
Náš tip

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea broskyňa, originá, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť druhej séria Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, originál. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Vďaka perfektnej fľaši, kartóniku a názvu poslúži ako perfektný darček.

Frndžalica Pacha Matrtaja zhmotňuje Slovenskú filmovú klasiku. Táto frndžalica síce nebude po...

0 review

Osviežujúci s vodou, perfektný v koktejle.

Jozefov medovo-bylinkový sirup je naozaj zaujímavý. Po medovo-sladkastom začiatku príde na rad horkastý koreň horca, ktorý chuť...

0 review

Dokáže vytvoriť perfektné drinky, alebo len tak osviežiť.

Toto je perfektný zimný Frankyho sirup - ktorý osloví najmä vďaka jeho vanilkovo-klinčekovému základu, ktorý...

0 review

Celá prvá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, original, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Celá druhá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea mliečny, acai&arónia, ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako...

0 review
Žiadne produkty v košíku