Hennessy Fine de Cognac 40% 0,7l

Hennessy Fine de Cognac 40% 0,7l

34,90 €
S DPH
Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40%
Koňak
Značka: Hennessy
3 KS
Zdieľať
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

34.20 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

33.85 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

33.50 € /
Vybrať
U NÁS ŠETRÍŠ AK NAKUPUJEŠ VIAC

2 a viac fliaš

34.20 € /
Vybrať

4 a viac fliaš

33.85 € /
Vybrať

6 a viac fliaš

33.50 € /
Vybrať

Hennessy sa rozhodlo vyrobiť nový mix – Fine de Cognac. Tento mix vytvára kombinácia V.S. a V.S.O.P. koňakov. Je elegantný, kvetinový s prirodzene vyváženými tónmi. Jeho delikátny buket poteší najmä mladých konzumentov, ktorý sú pripravený na nové dobrodružstvá a skúsenosti pri zachovaní tradičnej chuti. Podobne ako kvalitné ročníkové víno, aj Hennessy Fine de Cognac v sebe ukrýva dušu údolia Charente. Táto oblasť dokáže produkovať excelentné suché biele vína ako aj perfektné „eaux de vie“. Toto Hennessy sa dá vychutnávať na mnoho spôsobov – je jedno či to bude večer pri krbe s cigarou v ruke alebo napríkalad so sódou v pulzujúcom nočnom klube.

Hennessy
3 položky
  • Objem 0,7l<
  • Obsah alkoholu 40%<
Náš tip

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea broskyňa, originá, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť druhej séria Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Časť prvej série Tatratea pokope, dokopy 4 miniatúry - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, originál. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Vďaka perfektnej fľaši, kartóniku a názvu poslúži ako perfektný darček.

Frndžalica Pacha Matrtaja zhmotňuje Slovenskú filmovú klasiku. Táto frndžalica síce nebude po...

0 review

Osviežujúci s vodou, perfektný v koktejle.

Jozefov medovo-bylinkový sirup je naozaj zaujímavý. Po medovo-sladkastom začiatku príde na rad horkastý koreň horca, ktorý chuť...

0 review

Dokáže vytvoriť perfektné drinky, alebo len tak osviežiť.

Toto je perfektný zimný Frankyho sirup - ktorý osloví najmä vďaka jeho vanilkovo-klinčekovému základu, ktorý...

0 review

Celá prvá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea kokos, citrus, broskyňa, original, lesné ovocie a frndžalica. Perfektná do zbierky alebo ako darček.

0 review

Celá druhá séria Tatratea pokope, dokopy 6 miniatúr - Tatratea mliečny, acai&arónia, ibištek&červený čaj, kvietok, šípky&rakytník, jablko&hruška. Perfektná do zbierky alebo ako...

0 review
Žiadne produkty v košíku